22 Ocak 2021 Cuma

TEKNİK DİREKTÖR KURNAZ: “ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR”

Kayseri’yi BAL Ligi’nde temsil edecek olan Kayseri EMAR Grup Futbol Kulübü, çalışmalarına devam ediyor. Gerek duyulursa transfer yapabileceklerini ifade eden Teknik Direktör Ferhat Kurnaz, takımda morallerin yerinde olduğunu ifade etti.

Kayseri’yi BAL Ligi’nde temsil edecek olan Kayseri EMAR Grup Futbol Kulübü, çalışmalarına devam ediyor. Kar yağışının şehirde hakim olmasıyla birlikte bozulan zemine karşı antrenmanlar EMAR Grup Tesislerinde devam ediyor. Isınma hareketleriyle başlayan son antrenman, istasyon çalışmasıyla devam etti. Antrenmanın son bölümü ise, oynanan çift kale maçla son buldu.
Hazırlıklara devam ettiklerini ve takımda morallerin yerinde olduğunu söyleyen Teknik Direktör Ferhat Kurnaz: “Yaklaşık 1.5 aydır çalışmalarımıza devam ediyoruz. Zorlu hava koşullarından dolayı antrenmanımızı tesislerimizdeki halı sahada gerçekleştirdik. Takımda moraller yüksek. Sakat oyuncumuz şu an için yok. Tam kadro çalışıyoruz. Sezon açılışını heyecanla bekliyoruz. Tek hedefimiz var, o da şampiyonluk” dedi.

Gerekirse takviye yapacaklarını ifade eden Kurnaz: “Gerekirse transfer yapmaktan kaçınmayacağız. Eksiklerimizi analiz ediyoruz. Başkanımız Emre Arıkan ile sürekli görüşüyoruz. Direktiflerimiz doğrultusunda transfer yapabiliriz. Biz Emar Grup FK olarak bu ligi ciddiye alıyoruz Takımımızı daha iyi yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.