Çarşamba , Ağustos 5 2020

Yavuz Komutan”ın tüyleri diken diken eden türküsü tık rekoru kırdı!

Ünlü oyuncu ‘SÖZ’ dizisi için ‘Gesi Bağları’ türküsünü seslendirdi.

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcıve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, ekranların reyting rekortmeni dizisi ‘SÖZ’de bu hafta Tolga Sarıtaşseslendirdiği ‘Gesi Bağları’ adlı duygu yüklü türkü izleyenleri derinden etkileyecek.

İzlenme ve Paylaşım Rekoru Kırdı

Dizinin nefes kesen yeni bölüm fragmanında Tolga Sarıtaş’ın ilk kez seslendirdiği ‘Gesi Bağları’ yorumu büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz günlerde stüdyoya giren Tolga Sarıtaş’ın yeni bölümünde ekrana gelecek ‘Gesi Bağları’ yorumu, yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medyada izlenme ve paylaşım rekorları kırdı.

Büyük Sır Yeni Bölümde Ortaya Çıkıyor

Dizide annesinin intihar ederek hayata veda ettiğini sanan Yavuz’u yeni bölümde ailesiyle ilgili sürpriz gelişmeler bekliyor. Annesinin ölüm emrini Agah’ın verdiğini bilen Yavuz, bu bölümde Agah’la yeniden karşı karşıya gelecek. Dizinin yeni bölümünde; ailesi ile ilgili ortaya çıkacak gerçekler hem Yavuz’u hem de ekran başındaki izleyenleri şoke edecek.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘Söz’ çok konuşulacak yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Star TV’de ekrana gelecek.

Hakkında Hunat TV

Sonraki

YENİ BİR PARTİ KURULDU! TÜRKİYE’DE 6 MİLYON DESTEKÇİSİ VAR

Son yıllarda yaptıkları mitinglerle dikkatleri çeken ve ülkemizde sayıları 6 milyonu aşan emeklilikte yaşa takılanlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.