Cumartesi , Ekim 31 2020

AK PARTİ KAYSERİ İL TEŞKİLATI 7 İLÇE BAŞKANINI BELİRLEDİ

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı, AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen istişareler sonucu 7 ilçe başkanını belirledi. Kocasinan ilçesinde başlayan 7. Olağan Kongre, Özvatan ve Talas ilçesinde yeni başkan adayları belirlenerek, Pınarbaşı, Develi, Yahyalı, Hacılar ve Sarız ilçelerinde de mevcut başkanlarla devam etme kararı alındı.

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, yeni ilçe başkanlarını belirleyerek parti adına çalışmalar yapan ilçe başkanlarına teşekkür ederken, yeni yönetime de özveri içinde Ak Dava’ya hizmet edeceklerine inandıklarını ifade etti. Çopuroğlu yaptığı açıklamalarda; “Genel Merkezimizde teşkilat Başkanımız ve koordinatörlerimiz ile istişareler de bulunduk. Şimdiye kadar ki tüm görev yapan başkanlarımıza bize verdikleri katkı ve emekleri için teşekkür ediyoruz. Yeni oluşan ilçe yönetimlerimiz ile Kayseri’de yeni dönemde dinamik,çalışkan ve özverili bir şekilde Ak Dava’ya hizmet edileceğine inancımız tamdır” ifadelerine yer verdi.

İşte istişare toplantısı sonrası belirlenen 7 ilçe başkanları şu şekilde;

Özvatan ilçe Başkanı Erkan Bulut

Talas İlçe Başkanı Hasan Nuri Kuş

Pınarbaşı İlçe Başkanı Türkay Kara

Develi İlçe Başkanı Osman Turan

Yahyalı İlçe Başkanı Esat Türkmenoğlu

Hacılar İlçe Başkanı Ahmet Öğüç

Sarız İlçe Başkanı Hulusi Kara

HABER: SERAP KAYHAN

Hakkında Hunat TV

Sonraki

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN “İZMİR DEPREMİ” AÇIKLAMASI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 6,6 büyüklüğündeki depremle sarsılan İzmir için ‘geçmiş olsun’ …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.