17 Ocak 2021 Pazar

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, KURBAN KESİM ALANINI DENETLEDİ!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kurban Bayramının 1. Gününde Oymaağaç bölgesinde kurulan kurban kesim ve satış merkezini ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet ederek bayramlarını tebrik eden Çolakbayrakdar, vatandaşlarımızın sağlıklı bir şekilde kurban ibadetlerini yerine getirmeleri için gayret ediyoruz” dedi.

Kocasinan Belediyesi tarafından Oymaağaç Bölgesinde kurulan kurban kesim ve satış merkezi kurban bayramının 1. Gününde oldukça hareketli saatler yaşadı. bayram namazının ardından kurbanlarını kesmek isteyen Kayserililer, Kocasinan Belediyesi’nin oluşturduğu entegre tesislerde kurbanlarını eda ettiler.

Pandemi sürecine bağlı olarak önlemlerin üst noktada tutulduğu kurban kesim ve Pazar yerini ziyaret eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların bayramını tebrik etti.

Ziyaretin ardından yaptığı açıklamada kayseri halkı ve islam aleminin kurban bayramını tebrik eden başkan Ahmet Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak 5 yıldır hemşehrilerimize bu hizmeti veriyoruz. Buradaki mobil kesim ünitelerimizde hemşehrilerimizin sağlıklı bir şekilde kurban ibadetlerini yerine getirmeleri için gayret ediyoruz” dedi.

Belediye personelinin büyük bir disiplin içerisinde görevlerini yerine getirdiğini kaydeden Çolakbayrakdar, “Çalışmalar günler öncesinde başladı. Şu anda güzel bir şekilde çalışmalar sürüyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.