8 Aralık 2023 Cuma

BODRUM VE MİLAS’TA YANAN ALANLAR HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ!

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, başkan yardımcıları Tayfun Yılmaz ve Hüseyin Tutkun ile birlikte Bodrum ve Milas’ta yanan bölgeleri havadan izledi. İlk incelemelere göre binlerce hektarlık alan kaybedildi, Gökpınarı ve Bayır mevkisindeki tüm çam ağaçlarının ise küle döndüğü görüldü.

Türkiye’nin tatil cennetleri Bodrum ve Milas’ta büyük hasara neden olan orman yangınları devam ediyor. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, başkan yardımcıları Tayfun Yılmaz ve Hüseyin Tutkun da bölgedeki son durumu tespit etmek amacıyla helikopterle inceleme yaptı. İncelemelerden çıkan sonuçlara göre binlerce ormanlık alanın hasar görürken, Gökpınarı ve Bayır mevkisindeki tüm çam ağaçlarının küle döndü.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Milas Beyciler Mahallesi’nde başlayan yangın hem Milas’ı hem Bodrum’u yaktı. Alevlerin mahallelere ne kadar yaklaştığı havadan görüldü. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras yanan alanları helikopterden izlerken duygu dolu anlar yaşadı. Gözleri dolu şekilde yanan alanları izleyen Başkan Aras yangınlar için büyük mücadele verdiklerini ve çok üzgün olduğunu ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.