21 Mayıs 2022 Cumartesi

LİON’S LİFE İLE KAYSERİ’DE EV ALMAK KOLAYLAŞIYOR

Lion’s Life’ta 150 bin TL ön ödeme, 3 bin TL taksit avantajı ve evini yenilemek isteyenlere de takas kolaylığı sunan kampanyada son fırsat zamanı geldi.

Lion’s Life’ta 150 bin TL ön ödeme, 3 bin TL taksit avantajı ve evini yenilemek isteyenlere de takas kolaylığı sunan kampanyada son fırsat zamanı geldi. Lion’s Life Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Aslan, kampanyada sona yaklaşıldığını ifade ederek; “Yıldırım Konaklarının 2,3,4,5 ve 6 projelerini kapsayan kampanya bugün Kayseri’nin değişik yerlerinde billboard reklamları ile ‘Yoğun ilgi gören dairelerde son fırsat’ şeklinde duyurduk. Kampanyaya başta Kayseri ilimiz olmak üzere, çevre iller ve Dünyanın değişik yerlerinde yaşayan gurbetçileri hemşerilerimiz yoğun ilgi gösterdi” dedi.

KAMPANYA YURT DIŞINDA DA İLGİ GÖRÜYOR

Gurbetçilerin memleketlerinde yatırım yapmaya teşvik ettiklerini söyleyen Başkan Sezai Aslan: “Yıldırım Konakları bazı bloklarımızda dairelerimiz tükendi. Kampanyamız Yurt dışında en çok ilgi gösteren ülkeler Almanya, Fransa ve Hollanda oldu. Bunun yanı sıra Nevşehir, Sivas, Yozgat illeri başta olmak üzere çevre illerden ilgi görmektedir. Kayseri ilimiz ilçelerinde ise Melikgazi ilçesi başta olmak üzere Pınarbaşı, Özvatan, Bünyan, Sarıoğlan ve Felahiye yoğun ilgi gösteriyor. Kampanyamıza yoğun ilgi gösteren tüm yatırımcılarımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Lion’s Life hakkında bilgi veren Aslan; “Markamız 2019 yılında Kayseri ilimizde 40 yılı aşkın gayrimenkul ve inşaat deneyim ile Lion’s Markası ile kurduk, Kayseri Ticaret ve Sanayi Odası üye olduk. Sektöre Butik Villa konsepti ile yatırım yaparak giriş yaptık. Bu alanda yatırımların başarılı olması ve gelen talep üzerine konut alanında yatırım yapma kararı aldık. Lion’s Life Türkçe karşılığı Aslanların Yaşamı anlamındadır. 2022 yılında başta İstanbul olmak üzere Türkiye de çeşitli illerde yatırım yapmayı planlıyoruz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.