1 Aralık 2021 Çarşamba

MHP İL BAŞKANI İNCETOPRAK: “TURKOVAC’TA BEN DE GÖNÜLLÜYÜM”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Adnan İncetoprak ve İl Yöneticileri, İl Sağlık Müdürlüğü, Kayseri Devlet Hastanesi ve Kayseri Şehir Hastanesi’ni ziyaret etti. MHP İl Başkanı İncetoprak, “Türkovac’ta ben de gönüllüyüm” diyerek vatandaşlara yerli ve milli aşıda gönüllü olmaları çağrısında bulundu.

MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, İl Yöneticileri ve Türk Sağlık-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Kamil Ünal, ilk olarak Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop’u ziyaret etti. MHP’li heyete bilgi veren Doç. Dr. Altıntop, hastanede yıllık 2 milyon hastaya hizmet verdiklerini ifade etti. MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, “Bizler de zaman zaman sizlere destek olduk. Yaptığımız ziyaretlerle arkadaşlarımıza moral vermeye çalıştık” dedi.

MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak başkanlığındaki heyet ikinci ziyaretini İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli’ye gerçekleştirdi. İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Benli, ziyarette Kayseri’deki pandemi ile mücadele çalışmaları ile ilgili olarak bilgiler verdi. Türkovac aşısında gönüllü sayısının az olduğuna dikkat çeken Doç. Dr. Benli, MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak’tan destek beklediklerini ifade etti.

MHP İl Başkanı İncetoprak, Kayseri’de pandemi konusunda büyük bir mücadele verildiğini belirterek, başarılı çalışmalarından dolayı İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli’yi tebrik etti. İncetoprak, Türkovac aşısı ile ilgili olarak ise, “Beni de gönüllü olarak yazın ve aşımı yaptıralım. Teşkilatlarımızı da Türkovac aşısı için gönüllü olmaları konusunda bilgilendireceğiz. Yerli ve milli aşımızın bir an önce kullanıma geçmesi bizim de en büyük dileğimiz” diye konuştu.

MHP’li heyet son ziyaretini Kayseri Şehir Hastanesi’ne gerçekleştirdi. MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak ve İl Yöneticileri, Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Emin Silay ile görüştü. Prof. Dr. Silay, hastanenin kapasitesi, pandemi durumu ve personel sayıları ile ilgili olarak MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak’a bilgi verdi.

MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak ve MHP’li heyet, hastanelerdeki sağlık personellerini ziyaret ederek, pandemi döneminde gösterdikleri üstün fedakarlık nedeniyle teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.