27 Eylül 2022 Salı

MHP KAYSERİ ‘TABLETİMİ SEN AL’ KAMPANYASINI BAŞLATTI

Türkiye’de salgın sürecinde yüz yüze eğitime ara verilerek uzaktan eğitimle öğrenciler eğitime başladılar. Tablet ihtiyacını karşılayamayan öğrenciler için Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul Kalın’ın başlattığı ‘Tabletimi Sen Al’ kampanyasına, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok’ta destek vereceğini sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

Pandemi dolayısıyla yüz yüze eğitime ara verilerek Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ve EBA-TV üzerinden yayınlar başlatıldı. MHP Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul Kalın’ın ‘Tabletimi Sen Al’ kampanyasına MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok’ta sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile destek verdiğini duyurdu. Başkan Tok, MHP Kayseri teşkilatlarını kampanyaya davet ederek şu ifadelere yer verdi; “Uzaktan eğitime destek amacıyla ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin tablet ihtiyacını karşılamak için İlçe Başkanımız Enes Ertuğrul Kalın beyefendinin davetine icabet ettik. Bende buradan tüm teşkilat mensuplarımızı başlatmış olduğumuz bu kampanyaya davet ediyorum.”

HABER: SERAP KAYHAN

4 Yorum

  1. Tablet ihtiyacı var oglumun

  2. Kardeşimin tablete ihtiyacı var

  3. ÜMİT Nazım Molu

    Ben eşimden ayrıldım üniversiteye giden bir Oglum ve lise son sınıfa giden 2 çocuğum var ben emekliyim hem nafaka hemde çocuklarımın masrafları bana ait yetişemiyorum,her ikisininde tablete ihtiyaçları var derslerini dogrı dürüst takip edemiyorlar.daygıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.