10 Ağustos 2022 Çarşamba

ÖZDEMİR’DEN BELEDİYELERE MÜJDE

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’in girişimleri sonucu Sarız, Pınarbaşı ve Sarıoğlan Belediyelerine çevre düzenlemesi için İlbank’tan kredi ve hibe desteği verildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’in çalışmalarıyla Sarız, Pınarbaşı ve Sarıoğlan Belediyelerine çevre düzenlemesi için İlbank’tan kredi ve hibe desteği sağlandı. Sarız Belediyesi’ne 500 Bin TL hibe desteği ve 750 Bin TL kredi, Sarıoğlan Belediyesi’ne 500 Bin TL hibe desteği ve 1 Milyon TL kredi, Pınarbaşı Belediyesi’ne ise 770 ve 400 litrelik 100’er adet konteyner hibe edildi.

İlçelerde yapılacak çevre düzenlemesine hibe desteği müjdesini ise Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak verdi. Başkan İncetoprak, yaptığı açıklama da şu ifadelere yer verdi; “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız ve Kayseri Milletvekilimiz İsmail Özdemir’in katkılarıyla Sarız ilçemize döşenecek parke taş için 500 Bin TL Çevre Yönetimi hibe desteği ve 750 Bin TL (%6 kredi) İlbank Kredi alımı, Sarıoğlan ilçemizin çevre düzenlemesi için 500 Bin TL Çevre Yönetimi hibe desteği ve 1 Milyon TL (%6) İlbank Kredi alımı, Pınarbaşı ilçemizin çevre yönetimi ve konteyner için 100 adet 770 litrelik bütçe ve 100 adet için 400 litrelik bütçe ayrılmıştır. Sayın Genel Başkan Yardımcımıza emekleri için teşekkür ederiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.