2 Temmuz 2022 Cumartesi

TÜRK HABER SEN, GELENEKSEL İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

Türk Haber Sen Kayseri İl Başkanlığı, Genel Başkan Yücel Kazancıoğlu’nun katılımı ile bir restoranda iftar programı düzenledi.

Türk Haber Sen Kayseri İl Başkanlığı, Genel Başkan Yücel Kazancıoğlu’nun katılımı ile bir restoranda iftar programı düzenledi. Programa Türk Haber Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Önder Kazancı ve Muhsin Polat, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak ve yönetimi, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, PTT Başmüdürü Yaşar Serhat Çalışkan ve Yardımcısı Erdal Yıldırım, Posta Kargo Dağıtım Müdürü (PKDM) Sabahattin Akbulut, Talas PTT Merkez Müdürü İbrahim Aksoy, Kamu Sen Kayseri İl Temsilcisi Kamil Ünal ve üyeler katıldı.

Türk Haber Sen Kayseri İl Başkanı Akın Basın, birlik ve beraberlik ortamını sürdürmek istediklerini söyleyerek şöyle konuştu; “Geleneksel hale getirdiğimiz bu yemeği pandemi nedeniyle ertelemiştik. Pandeminin etkisini kaybetmesiyle bizde bir arada olmak istedik. Güzel bir ortamda hep beraber bir araya geldik. PTT çalışanlarımız biraz yoğun ve stresli çalışanlardır, pandemide de aşırı çalıştılar. Hem stres atsınlar hem bir araya gelsinler diye böyle bir program hazırladık. Bu birlik ve beraberliğe katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum.”

HABER: SERAP KAYHAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.