28 Ocak 2021 Perşembe

BAŞKAN KOÇ: “BU BAYRAM EVDE KALMALIYIZ”

KYC Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Kayseri Şube Başkanı Hayati Koç, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Koç, pandemiyle mücadele sürecinde vatandaşlara evde kalmaları yönünde çağrıda bulundu.

KYC Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Kayseri Şube Başkanı Hayati Koç, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Koç:  Dünyanın geçtiği bu zor zamandan global pandemiyle mücadele dikkatleri üzerine çeken ülkemiz bu başarılı yönetimde etkisi büyük olan siyasi iradeye, sağlık çalışanlarına, polis ve güvenlik güçlerine , yerel yönetimlere teşekkürlerimi sunuyorum. Başta şehitlerimiz olmak üzerine ahirete intikal eden geçmişlerimize Allahtan rahmet, gazilerimiz ve hastalarımıza acil şifalar diliyorum.
Bayramlar akraba ve eş dost hatırlanması, fakirlerin kollanıp gözetilmesi, öksüz ve yetimlerin başının okşanması ve çocukların sevindirilmesidir” dedi.

Bugünlerin ardından tekrar sevdiklerimzle kucaklaşacağımızı dile getiren Koç: Unutmayalım ki bu zor günler geride kalacak. Kucaklaşarak bayramlaşacağımız günler tekrar gelecek. Sevdiklerimiz ve kendi sağlımız için bu bayram evde kalacağız.(HAYAT EVE SIĞAR) Bu duygu düşünceyle tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik eder hayırlara vesile olmasını niyaz ederim” ifadelerini kullandı.

Yorum

  1. Tebrikler başkanım. Evdeyiz inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.