17 Ocak 2021 Pazar

1966 TURAN SPOR, SEZON ÖNCESİ MORAL DEPOLADI

1966 Turan Spor Başkanı Murat Canitez, ertelenen ligler sonrasında ilk kez takımı topladı. Sezon öncesi moral yürüyüşü gerçekleştiren 1966 Turan Sporlu futbocular yeni sezonda hedeflerinin zirve olduğunu ifade ettiler.

Korona virüs tedbirleri kapsamında ertelenen ve 2. Amatör Küme’den 1. Amatör Küme’ye çıkan 1966 Turan Spor’da yeni sezeon hazırlıkları başlıyor. Kulüp Başkanı Murat Canitez ve Teknik Direktör Mehmet Yücel koordinesinde toplanan futbolcular Koramaz Vadisi’nde 8 kilometre yürüdükten sonra kahvaltı yaptılar. Yürüyüş sırasında Kulüp Başkanı Canitez ve Teknik Direktör Yücel’de futbolculara eşlik etti. Yürüyüş ve kahvaltı esnasında oyuncuların ve teknik ekibin moralinin yüksek olduğu gözlendi.

Kahvaltı sonrası konuşan Başkan Canitez: “Geçtiğimiz sezon dolu dizgin gidiyorduk. Korona virüs sebebiyle ligler ertelendi. Önümüzdeki sezon 1. Amatör Küme’de oynayacağız. Transferler gelecek. Hocamızla, teknik ekibimizle istişare yapıyoruz. Genç ve dinamik bir takımız. Bugün de sporcu kardeşlerimizle burada buluştuk. Sabah erken saatlerde yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. Yavaş yavaş yeni sezon hazırlıklarımız başlıyor. Hedefimiz ligi en üst sırada bitirmek” dedi.

Transfer konusunda hassas bir şekilde çalışma yürüttüklerini kaydeden Teknik Direktör Yücel: “Genç bir takımımız var. Geçtiğimiz sezon iyi gidiyorduk. Şampiyonluk hedeflemiştik, virüs engel oldu. Önümüzdeki sezon için çalışmalara çok kısa içerisinde başlayacağız. Başkanımızla transfer konusunda çalışmalar yürütüyoruz. Turan Spor için doğru transferleri gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

HABER: SALİH ZEKİ ÇETİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.