19 Nisan 2024 Cuma

Adana’da 4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz olayında kahreden iddia

12 Şubatta Adana’da meydana gelen olayda, alkollü şekilde komşusunun sokak düğününe giden Sedat K. bir süre sonra evde uyumakta olan 4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmişti. Tecavüz esnasında odaya giren mahalleli sakinleri çıplak halde yakaladıkları tecavüzcü Sedat K.’yı linç etmeye kalkışmıştı. Olay esnasında evden çıplak olarak kaçan cani sapık polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Üzerine çarşaf örtülerek sağlık kontrolüne götürülen sapık tutuklanarak cezaevine gönderildi. Can güvenliğinden dolayı hangi cezaevine gönderildiği belli olmayan tacizci Sedat K.nın tecavüz ettiği 4 yaşındaki küçük kızla ilgili bugün sosyal medyada kahreden iddialar ortaya atıldı. Tecavüze uğrayan küçük kızın öldüğüne dair haberler sosyal medyada yayıldı. Fakat henüz resmi kaynaklardan böyle bir açıklama yapılmadı.

Sosyal medyada iki gündür tecavüz eden sapık Sedat K.’nın öldürüldüğüne dair bilgilerden sonra bugün diğer bir iddia olan tecavüze uğrayan küçük kızın öldüğüne dair.

Geçtiğimiz günlerde Yüreğir ilçesi Güzelevler Mahallesi 1919 Sokak’ta iddiaya göre, komşusunun sokaktaki düğününe giden Sedat K., bir müddet müzik eşliğinde oynayanları izledikten sonra düğün evine girdi. Burada annesi tarafından bir odada uyutulan 3 yaşındaki kız çocuğunu gören Sedat K., iddiaya göre odaya girip, kendi üzerindekileri ve çocuğun kıyafetlerini çıkardı.

Bu sırada düğündeki davetlilerinden bir kişi, tuvaleti gitmek için eve girdiğinde, Sedat K.’yı üzeri çıplak halde küçük kızın yanında gördü. Evin önünden duran tuğlayı alıp, tekrar eve giren davetli, Sedat K.’ya saldırdı.

Evden gelen bağrışma sesini duyan diğer davetliler de Sedat K.’ya saldırıp, linç etmek istedi. Sedat K., çıplak halde evden kaçıp, sokakta koşmaya başladı. Vatandaşların ve polisin kovaladığı Sedat K., fazla uzaklaşamadan yakalandı. Küçük kız, ambulans ile Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi BalcalıHastanesi’ne kaldırıldı.

Cezaevine gönderilen tacizci sapık Sedat K. ile ilgili dün sosyal medyada öldürüldüğüne dair haberler çıkmıştı. Bugün de öğle saatlerine doğru sosyal medyada tecavüze uğrayan küçük kızın öldüğüne dair haberlerin yayılması. Şu an için herhangi bir yetkiliden öldüğüne dair bir haber açıklanmadı.

İFADESİ KAN DONDURDU

“Çocuğun Nitelikli Cinsel İstismarı” ve “Cinsel Amaçlı Çocuğu Hürriyetinden Yoksun Kılma” suçlarından tutuklanarak Adana dışında ismi belirtilmeyen başka bir cezaevine gönderilen S.K. polise verdiği ifadesinde, ayakkabı boyacılığı ve hurdacılık yaptığını söyledi.

“OLAYI GERÇEKLEŞTİRDİM”

Davetli olmadığı halde düğüne gittiğini, bu sırada alkollü olduğunu belirten S.K.’nin, “Odada bizden başka kimse yoktu. Olayı gerçekleştirdim. Kız olay sırasında ağlıyordu.

Bu sırada başkaları odaya girdi ve beni dışarı çıkarıp karakola götürdüler. Yaptığımdan pişmanım” dediği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.