19 Ocak 2022 Çarşamba

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN KGC’YE ZİYARET

Aile ve Sosyal Hizmetler Kayseri İl Müdürü Cüneyd Özdemir ve Şube Müdürü Mahmut Koç, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler Kayseri İl Müdürü Cüneyd Özdemir ve Şube Müdürü Mahmut Koç tanışma ve güncel konuları istişare etmek üzere Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’a ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cüneyd Özdemir; “Kıymetli başkanım bizleri burada kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Kayseri Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak zaman zaman yazılı ve görsel basında vatandaşa yapmış olduğumuz yardımlar hizmetler noktasında yer almaktayız. Sizin zarfınızda basın mensuplarına da her zaman yanımızda oldukları için teşekkürlerimizi iletmiş olalım. Hal böyleyken tanışmak istedim. İnşallah bundan sonraki süreçte de faaliyetlerimizi sizler vasıtasıyla vatandaşa ulaştıracağız” dedi.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün çalışmaları noktasında üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.

HABER: NACİ GÜLTEKİN ŞEKER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.