19 Nisan 2024 Cuma

ALPEREN OCAKLARI KAYSERİ İL TEŞKİLATI, GENÇLİK KURULTAYI’NA KATILDI

Alperen Ocakları Kayseri İl Teşkilatı, Alperen Ocakları’nın Ankara’da düzenlediği ‘Alperen Gençlik Kurultayı’na yoğun katılım sağladı.

Alperen Ocakları’nın düzenlediği Alperen Gençlik Kurultay’ı Ankara’da gerçekleştirildi. Kurultaya Alperen Ocakları Kayseri İl Teşkilatı’nın yoğun katılımı ise dikkat çekti.  Kurultayda konuşan Alperen Ocakları Kayseri İl Başkanı Mehmet Yılmaz, “Alperen, gözünü budaktan sakınmayan yiğittir. Allah yolunda bir erendir. Mücahittir, derviştir. Sorunlu değil sorumlu gençliktir” dedi.

Kurultaya Ozan Erhan Çerkezoğlu, Esad Kabaklı ve Azerin gibi seslerin mana kattığını belirten Yılmaz: “Aziz Milletimiz, Sevgili Türk Gençliği; Alperen, gözünü budaktan sakınmayan yiğittir. Allah yolunda bir erendir. Mücahittir, derviştir. Sorunlu değil sorumlu gençliktir. İşte millet, devlet, din ve iman şuuruyla dolu O gençlik, bir kutlu buluşmaya daha imza attı. 13 Kasım Pazar günü saat 10’da Ankara Kapalı Spor Salonu’nda, Alperen Ocakları Gençlik Kurultayımızı gerçekleştirdik. Ozan Erhan Çerkezoğlu, Esad Kabaklı, Serdar Tuncer ve Azerin sahneye alarak ve Gençlik buluşmamıza mana kattılar. Birbirinden güzel gösteriler ve sunumların da yer aldığı, bu kutlu şölenimize Kayseri ‘den katılım sağlayan Teşkilat mensuplarına, kadın kollarımıza, il-İlçe teşkilatlarımıza, gençlerimize ve bütün milletimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.