30 Kasım 2021 Salı

Arçelik‘ten Kayseri’ye 5 Yeni Mağaza

Müşteri deneyimini ön plana çıkaran yeni nesil mağazacılık anlayışına ağırlık veren Arçelik, Kayseri’de 5 yeni mağazasını tüketicilerle buluşturdu. Arçelik Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Can Dinçer, “Müşterilerimiz ürünleri denemeden ve ihtiyaçlarıyla örtüştüğüne emin olmadan satın alma kararı vermiyorlar. Perakendecilik dünyasında gelişen bu güçlü akım paralelinde, mağazalarımızda yeni neslin ihtiyacı olan deneyimi sunuyoruz. Çok önemsediğimiz ‘müşteri deneyimini’ müşterimiz ile beraber yaşayacak ve yönlendireceğiz” dedi.

Türkiye’nin en sevilen, sektöründe lider markası Arçelik perakendede standartları değiştirecek yeni nesil mağaza açılışlarına Kayseri’de devam etti.

Arçelik‘in Kayseri’deki yetkili satıcılarından Şahin Ltd. ve Çağlar A.Ş’nin yeni konsept mağazaları 18 Temmuz Salı günü Arçelik Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Can Dinçer ve Arçelik Pazarlama A.Ş. Satış Direktörü Barış Orbay’ın katıldığı törenle açıldı.

Açılış töreninde konuşan Arçelik Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Can Dinçer, Arçelik’in 62 yıldır öncü olduğu mağazacılık anlayışına yeni bir boyut getirdiğini belirterek “21. yüzyılın müşterisi kendini özel hissetmek istiyor. Mağaza, online, servis ve çağrı merkezi arasında mükemmel bir müşteri deneyimi yaşamayı arzuluyor. Neredeyse bütün müşteriler online platformda gördükleri ürünleri mağazada deneyimlemeyi istiyor. Müşterilerimiz ürünleri denemeden ve ihtiyaçlarıyla örtüştüğüne emin olmadan satın alma kararı vermiyorlar. Perakendecilik dünyasında gelişen bu güçlü akım paralelinde, mağazalarımızda yeni neslin ihtiyacı olan deneyimi sunuyoruz. Çok önemsediğimiz ‘müşteri deneyimini’ müşterimiz ile beraber yaşayacak ve yönlendireceğiz. Bu amaçla mağazada çok fazla ürün göstermek yerine ürünlerin kullanım yerlerine göre yaşam alanları oluşturduk” diye konuştu.

Arçelik A.Ş. Kayseri’de yeni nesil mağazalarının yanı sıra 18-19 Temmuz tarihlerinde 2’si Hilal Ltd. ve 1’i ME-PA Ltd.’ye ait olmak üzere 3 mağaza açılışı daha gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.