20 Haziran 2024 Perşembe

BAKANLIK FUTBOL TURNUVASINDA 1966 TURANSPOR FARKI

Gençlik ve Spor Kayseri İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 16 takımın katıldığı futbol turnuvasında 1966 Turanspor 3’üncü oldu.


1966 Turanspor, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ve 16 takımın katıldığı 5×5 Sokaklar Bizim futbol turnuvasında Kayseri 3’üncüsü oldu. Futbolculara kupa; 1966 Turanspor Başkanı Murat Canıtez, Kayseri Gençlik ve Spor Okul Sporları Şube Müdürü Ahmet Metin ile Spor Faaliyetleri ve Sportif Değerlendirme Takip Birimi Şube Müdürü Yakup Deliktaş tarafından takdim edildi.
Kulüp Başkanı Canıtez yaptığı açıklamada; “Takımda emeği geçen Alt yapıdan sorumlu değeli Süleymen Umcu ve Ali yıldırım hocalarımıza ve geleceğimizin teminatı olan genç futbolcu arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Böyle güzel bir organizasyon düzenleyen Gençlik ve Spor Bakanlığımıza Kayseri Gençlik Spor İl Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.