2 Temmuz 2022 Cumartesi

BAŞKAN ASLAN’DAN KAYSERİ’DE EV ALMAYI KOLAYLAŞTIRAN KAMPANYA

Lion’s Life Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Aslan ; 2022 Mimar Sinan Yılı ilan ettik.  Şu anda aynı anda çalışarak 4 inşaat şantiyemizde konut ve villa inşa edilmektedir.

 

Bizler evini yenilemek isteyen, yeni ev almak isteyen tüm yatırımcılarımıza çok büyük kolaylık sağlayarak “Kayseri’de ev almayı kolaylaştırıyoruz” kampanyasını başlattık.

Kampanyamıza saha araştırması ile karar verdik. Yaptığımız araştırmalarda yapılan tespitlerimizle bu şekilde bir kampanya tasarladık. 150 bin TL ön ödeme, 3 bin TL taksit avantajıve evini yanilemek isteyenlere de takas kolaylığı sunuyoruz. Bu şartlar sadece Yıldırım Konaklarını 2,3,4,5 ve 6 projelerimizi kapsamaktadır. Kampanyamızı başta Kayseri ilimiz olmak üzere yurt dışında bulunan hemşeri gurbetçilerimize de duyurduk. Bu konuda iletişim çalışmalarımız devam ediyor.

2022 MİMAR SİNAN YILI

Lion’s Life Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Aslan : Kayseri ilimizde Melikgazi ilçemizin kısa adı Mimsin diye bilinen Mimar Sinan bölgemizde inşaat projeleri yürütmekteyiz. Buradan ilham alarak bir proje geliştirdik.2022 Mimar Sinan Yılı ilan ettik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.