8 Aralık 2023 Cuma

BAŞKAN BAYRAK, UZMAN ÇAVUŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak, Sarız İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan uzman çavuşlar ile bir araya gelerek 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü’nü kutladı.

Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak, Sarız İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan uzman çavuşlar ile bir araya gelerek 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü’nü kutladı. Sarız İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Selçuk Şimşek’inde eşlik ettiği programda Belediye Başkanı Baki Bayrak açıklamasında uzman çavuşların, Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde yer alan kuvvet komutanlıklarında askerlik mesleğini profesyonel olarak icra ettiklerini söyledi.

Uzman Çavuşların her koşulda hayatlarını hiçe saydıklarını sözlerine ekleyen Başkan Bayrak; “Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde yer alan kuvvet komutanlıklarında askerlik mesleğini profesyonel olarak icra ederek her zaman, vatan ve millet uğruna yurt içinde ve dışında kahramanca ve fedakarca görev yapan uzman erbaşlarımızın bu özel gününü kutluyoruz. Şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlıklı ve mutlu uzun ömürler diliyoruz” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.