16 Temmuz 2024 Salı

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN OSB’DEKİ BUZLARI ERİTME ÇABASI

KAYSERİ,(BGC)-Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, kentin sanayisinde önde gelen isimlerle bir araya gelerek, istişare toplantısında bulundu. Başkan Büyükkılıç tarafından paylaşılan fotoğrafta, OSB eski Başkanı Tahir Nursaçan ve OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu’nun aynı karede yer alması dikkat çekti.

Büyükşehir Belediyesi’nde yapılan toplantıya Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) eski Başkanı Tahir Nursaçan, OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu ve iş insanı Ahmet Hilmi Kürtüncü katıldı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Biz Kayseri’mizi seviyoruz, daha da iyi noktalara gelmesi için el birliği ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sanayinin ve ticaretin kalbi olan Kayseri’mizde her zaman sanayicilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Öte yandan, Başkan Büyükkılıç’ın fotoğraf dikkat çekti. Fotoğrafta OSB eski Başkanı Tahir Nursaçan ve OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu’nun yan yana yer aldığı görüldü. Paylaşılan fotoğraf, ‘OSB’de buzlar eritme çabası’ olarak yorumlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.