1 Aralık 2021 Çarşamba

BAŞKAN İLMEK’TEN FEDAKAR ÖĞRETMENE ZİYARET

KAYSERİ, (BGC) – Kayseri’nin İncesu ilçesindeki Üçkuyu İlkokulunda depo olarak kullanılan bölümü, öğrencileri için sınıf ortamına çevirerek eğitim veren öğretmen Harun Dağlı, İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek tarafından ziyaret edildi.


Kayseri’de Harun Dağlı isimli öğretmen, okulun depo olarak kullandığı kısmı sınıfa çevirerek öğrencilerine eğitim vermeye devam ediyor. Öğretmen Dağlı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “fark yaratan 81 öğretmen” arasında yer alarak 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Ankara’ya çağrıldı.
İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek de, fedakâr öğretmen Harun Dağlı’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan İlmek, “Harun öğretmenimiz evlatlarımız için anlamlı bir gayret içerisinde bulunmuş. Kendisine çok teşekkür ederiz. Belediye olarak yapılması gereken her ne var ise biz katkı sağlamaya hazırız. Böyle öğretmenlerimizin varlığı bizlere güç veriyor. Çocuklarımız için, okullar için ne yapılması gerekiyorsa biz göreve hazırız. Okul yollarımız tekrar tekrar kontrolden geçiriliyor. Yavrularımızın huzur içinde okula gitmesi, sıcak bir eğitim yuvasında ders görmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.