23 Mayıs 2024 Perşembe

BAŞKAN KALIN, DOĞUMUNUN 105. YILINDA BAŞBUĞ’U UNUTMADI

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP)’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’i doğumunun 105. yılında unutmadı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP)’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın, MHP kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in doğumunun 105. Yılında bir mesaj yayımladı. Başkan Kalın, Başbuğ’un emaneti Milliyetçilik ve Ülkücülüğü sonsuza kadar yaşatacaklarının altını çizerek; “Başbuğumuz, doğduğu günden Hakk’a yürüdüğü güne kadar, kutlu davamız Ülkücülüğün yol haritasını çizmiştir. Türk milletine miras olarak MHP ve Ülkü Ocaklarını bırakmıştır. Başbuğumuz, kutlu davamızın bir daha asla inmeyecek olan Bayrağını açmıştır. Ülkemiz ve Türk dünyasının iç ve dış düşmanlarının, karanlık oyunlarını Dokuz Işığın aydınlığı ile boşa çıkarmıştır. Son Ülkücü, son nefesini verinceye kadar, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in hayatını adadığı Türk Milliyetçiliği ve Ülkücülük davasını yaşatacaktır. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i doğumunun 105. yılında rahmetle, minnetle ve dualarla anıyorum. Başbuğum! Senin fikirlerinle büyüdük ve aynı yolda da devam edenlerdeniz, Türk Milliyetçilerine hizmet etmeye yeminliyiz” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.