10 Ağustos 2022 Çarşamba

BAŞKAN YEDİKAYA’DAN BAŞKAN KÖSEDAĞ’A ZİYARET

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odası Başkanı Ali Yedikaya, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odası Başkanı Ali Yedikaya, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nde gerçekleştirdiği ziyarette: “Çok zor bir görev yapmaktasınız, işiniz ve meşakkatiniz zor toplumun her kesimi sizden faydalanmaktadır. Yeni göreviniz hayırlı ve uğurlu olsun. Yapılan işi kendi üyelerimizin işi gibi görüyoruz. Sizler de çok önemli bir iş yapıyorsunuz, gayret ve emek sarf ediyorsunuz. Kayseri ekonomisine değer ve katkı sağlamak için hemen hemen aynı işi yapıyoruz. Mali Müşavirler Odası olarak siz ve yönetim kurulunuza başarılar diliyorum. Emek ve gayretleriniz için teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ da bir açıklamada bulunarak: ‘’Güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Şehrin nabzını tutan sizlersiniz oda olarak çok önemli bir yerdesiniz. STK olarak da önemli bir yere sahipsiniz. Bu anlamda da Gazeteciler Cemiyeti olarak, medya mensupları olarak sizlerle her zaman yakın bir çalışma içerisinde olduğumuz gibi bundan sonra da sizlerle olmaktan mutluluk duyacağız. Bugün burada sizleri ağırlamaktan son derece mutluyuz, güzel dilekleriniz için de teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

HABER: SELMA KÖSEDAĞ-KAMERA: NACİ GÜLTEKİN ŞEKER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.