24 Şubat 2024 Cumartesi

BAYRAM ÇİFTİ, HASAN ÇINAR İÇİN BİR GÜNLÜK İŞLETME HASILATINI BAĞIŞLADI

Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Bozantı Caddesi üzerinde bulunan Serince çiğ köfte işletmecileri Sami ve Elif Bayram, işletmenin bir günlük hasılatını SMA hastası Hasan Çınar Süyüm’ün 25 aydır devam eden kampanyası için bağışladı. İşletmeci Elif Bayram, istenen miktarın bir an önce toplanması ve Hasan Çınar’ın arkadaşları ile koşup oynamasını istediğini belirtti.

Kayseri’de SMA Tip 2 hastası iki çocuktan birisi olan Hasan Çınar Süyüm için ailesi Valilik izniyle kampanya yürütüyor.

Hasan Çınar için yapılan destek çağrılarına kentte çiğ köfte işletmeciliği yapan Sami ve Elif Bayram da destek olarak işletmelerinin 1 günlük hasılatını Hasan Çınar’a bağışladı. Kampanyanın bir an önce bitmesini istediklerini söyleyen Serince çiğ köfte işletmecisi Elif Bayram; “Bu etkinliğin asıl amacı, Hasan Çınar’a destek olmak için bu kampanyayı başlattık. Bizim de çocuklarımız var ben de bir anneyim. Hasan Çınar’ın koşmasını, yürümesini, nefes almasını, arkadaşları ile oynamasını istiyorum. Yani diyoruz ki bugün Hasan Çınar için gün birlik olma günü. Damlaya damlaya göl olur diyorum. Bu yüzden bu kampanyayı bugün biz de paylaşmak istedik. Bugün tüm kazancımız Hasan Çınar’a destek için olacak. Aramıza koşarak dönmesini istiyoruz. Tüm esnaflara buradan sesleniyorum onlar da çok veya az demesinler beş, on lira ile bu kampanyaya destek versinler. İnşallah çok az birikmesi gereken meblağ kaldı. Onlar da tamamlanırsa Hasan Çınar nefes alıp, koşup oynayıp, okuluna gidecek” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.