16 Temmuz 2024 Salı

CHP’DE YENİ DÖNEM İSTİFA GETİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Basından Sorumlu Kayseri İl Başkan Yardımcısı Esra Tuğçe Şahin, istifa ettiğini duyurdu. Şahin, görevine il yönetim kurulu üyesi olarak devam edeceğini aktardı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Basından Sorumlu Kayseri İl Başkan Yardımcısı Esra Tuğçe Şahin, yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini açıkladı. Şahin, “2020 yılı Şubat ayından itibaren Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktayım. Görev yapmış olduğum süreç içerisinde Evrensel Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün  ‘Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır’ sözüne layık olarak görevimi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Gönüllük esasıyla yaptığım görev süresince kimseden takdir, teşekkür ve menfaat gözetmedim” dedi.

Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Basından Sorumlu Kayseri İl Başkan Yardımcısı Esra Tuğçe Şahin,  son dönemde parti içerisinde yaşanan olaylar sonrası istifa ettiğini açıkladı. 2020 yılından beri görev yaptığını belirten Şahin, ayrıca il yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam edeceğini belirtti.  Parti içerisinde yaşanan olaylara dikkat çeken Şahin, “Son dönemde parti içi kargaşa, yapılan haksızlıklar, sorumlusu olduğum kurumsal mail adresimizden ve sosyal medya hesaplarından tarafıma bilgi verilmeksizin şifre değişikliği yapmış olmanız; beni ve vermiş olduğunuz görevimi yok sayarak, gönül ve emek vererek yaptığım tüm çalışmalarımı kişisel menfaatleriniz için görmezden gelmeniz nedeniyle; Herhangi bir başkan yardımcılığı görevi olmadan, il yönetim kurulu üyesi olarak görevime devam etmek üzere 12.01.2023 tarihinde Basından sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.