21 Mayıs 2022 Cumartesi

ÇOK FONKSİYONLU OTOBÜS DURAĞINDA WC HİZMETİ

KAYSERİ, (BGC)- Kayseri’de daha konforlu ulaşım için toplu taşıma araçlarını bekleyen yolculara özel çok fonksiyonlu kapalı duraklar hayata geçirildi. Duraklarda telefon şarj ve USB ünitesi hizmetinin yanı sıra tuvalet de bulunuyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ulaşım konusunda yeni bir projeye imza attı. Bu kapsamda Ulaşım A.Ş. toplu taşıma aktarma duraklarında vatandaşların, şarj ve USB üniteleri gibi ihtiyaçlarına imkân tanıyan kapalı durak hizmetini vermeye başladı. Ayrıca durakların yanlarında yolcuların ihtiyacını gidermek için WC bulunurken, duraklar içerisinde önümüzdeki süreçte mini kitaplık ve internet hizmetleri de yapılması planlanıyor.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, daha konforlu ve daha güvenli ulaşım için toplu taşıma araçlarını bekleyen yolculara özel duraklar geliştirdiklerini belirterek, “Ulaşım alanında hayata geçirdiğimiz yenilikçi projelerle vatandaşımıza konforlu ve güvenli seyahat hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Hizmete sunulan kapalı duraklarımız ile yolcularımıza 4 mevsim kolaylık sunmayı amaçlıyoruz. Şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.