16 Temmuz 2024 Salı

ERCİYES KARDELEN YÜRÜYÜŞ EKİBİ, ŞEHİTLERİMİZ ANISINA YÜRÜDÜ

KAYSERİ- 1995 yılı Ağustos ayı itibarı ile Erciyes Dağı ve etrafındaki dağlarda hafta sonları yürüyüşlerini sürdüren Erciyes Kardelen Yürüyüş Ekibi, Irak’ın kuzeyinde bölücü terör örgütü tarafından yapılan saldırıda ve akabinde Pençe- Kilit harekatı bölgesinde üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimiz için Erciyes Dağı’nda bir yürüyüş gerçekleştirdi.
Terörist saldırıları sonrası şehit olan 12 kahraman askerimiz için Erciyes Dağı etekleri Kükürt Dağı bölgesinde yaklaşık 1 saatlik bir yürüyüş gerçekleştiren Erciyes Kardelen Yürüyüş Ekibi yürüyüşte şehitler anısına saygı duruşunda bulundu ve Türk bayrağını dalgalandırdı.
Erciyes Kardelen Yürüyüş Ekibi üyelerinden; Şaban Küçüktalaslıo, Halil Akyurt, Ahmet Yağmur, Uğur Çapacıoğlu, Halil Çalap, Bekir Cabad, Hilmi Büyükkuşoğlu, Kenan Kaplan, Eyüp Ruhlusaraç ve Mehmet Fatih Kaymaz hain terörist saldırıları sonrasında şehit düşen kahraman askerlerimiz anısına hafta sonu yürüyüş gerçekleştirdiklerini kaydederek” Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakılarına ve silah arkadaşlarına sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun” ifadelerinde bulundular.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.