16 Temmuz 2024 Salı

KGC Medya Yarışması’ndan Gazeteniz Kayseri Meydan’a 2 Ödül

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin geleneksel olarak düzenlediği ‘KGC Ödüllü Medya Yarışması’nda gazeteniz Kayseri Meydan 2 ödüle layık görüldü.

7 dalda 50’ye yakın eserin katıldığı yarışmada dereceye girenler belli oldu. Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’nun jüriliğinde gerçekleştirilen toplantı yaklaşık 6 saat sürdü. Jüri Başkanlığını Cemiyet Başkanı Veli Altınkaya’nın yaptığı toplantı 13 Mart 2020 Perşembe günü Novotel Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Yapılan değerlendirme sonucu yarışmaya mizanpaj dalından katılan Selma Kösedağ ve röportaj dalından Salih Zeki Çetin ikinci oldu.

 

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri yarışmaya meslektaşlarının büyük ilgi gösterdiğini belirterek, “Bütün katılımcılara teşekkürlerimi  sunuyorum. Dereceye girenleri de tebrik ediyorum” dedi. Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin kendi misyonunu en iyi şekilde devam ettirdiğini belirten Başkan Altınkaya, “Kayseri’de medya sektörü her ne kadar sıkıntı içinde olsa da kendi küllerinden doğmayı bilen bir güçtedir. Düzenlediğimiz yarışmaya olan ilgi de bunu göstermektedir. Bu bağlamda yarışmaya katılan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İŞTE DERECEYE GİREN YARIŞMACILAR

HABER (YAZILI) dalından BİRİNCİ: Ali ALTUNTAŞ (Sabah), İKİNCİ: O. Kaan AKBAŞ (Kayseri Anadolu Haber), ÜÇÜNCÜ: Hilal SÖNMEZ (Dünya Gazetesi)

HABER (GÖRSEL) dalından BİRİNCİ: Yalçın YOLDAŞ (TV 1), İKİNCİ: Ali GÖÇ (İHA), ÜÇÜNCÜ: Serap MUCUK (Kanal 38)
SPOR HABERİ (YAZILI-GÖRSEL) dalından BİRİNCİ: Ersan TEMİZEL (E Haber), İKİNCİ: Murat ASİL  (AA), ÜÇÜNCÜ: Memduh BORAZAN (Büyük Kayseri)
MİZANPAJ (TASARIM) dalından BİRİNCİ:  Fatma URAL (Olay), İKİNCİ: Selma KÖSEDAĞ (Meydan), ÜÇÜNCÜ: Yusuf DENİZ (Yeni Doğan)

FOTOĞRAF dalından BİRİNCİ: Hamza Uğur ERDOĞAN (İHA), İKİNCİ: Turan BULUT (İHA), ÜÇÜNCÜ: Ergün HAKTANIYAN (AA)

ARAŞTIRMA-İNCELEME-RÖPORTAJ dalından BİRİNCİ: Şeyda AŞATIR SALMAN  (Kent Türk), İKİNCİ: Salih Zeki ÇETİN (Meydan), ÜÇÜNCÜTolgay YILMAZ (Kayseri Anadolu Haber)

TV HABER PROGRAMCILIĞI dalından BİRİNCİ: Levent ÇİL (Kent Türk), İKİNCİ: Şeyda Tuba ÖZKAN (TV 1), ÜÇÜNCÜ: Gizem ABATAY (Kanal 38) olurken A Haber Televizyonu Kayseri Muhabiri Engin Gökdemir, Jüri Özel Ödülü ‘ne layık görüldü. Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya dereceye giren yarışmacıların ödüllerinin takdim edileceği törenin tarih, yer ve saatinin daha sonra duyurulacağını kaydetti. HABER: SELMA KÖSEDAĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.