10 Ağustos 2022 Çarşamba

KGC’DEN ÇAĞAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Metin Kösedağ ve yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığı’na seçilen Çağan Medya Genel Müdürü Deniz Çağan’a tebrik ziyaretinde bulundular.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ bazı yönetim kurulu üyeleri, yapılan genel kurulun ardından Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığına seçilen Deniz Çağan’ı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundular.

Ziyarette Kayseri Yozgatlılar Federasyonu’ndan başkan yardımcısı Ersan Dağdeviren ve yönetim kurulu üyesi Dr. Emrullah Doğan bulunurken, Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri Demet Öztürk, Mehmet Yazıcı,Mesut Koç ve Dursun Açıkyürek’te yer aldı.

Ziyarette konuşan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, “Bugün burada bulunmamızın amacı arkadaşımız, meslektaşımız Deniz Çağan’ın Kayseri Yozgatlılar Federasyonu başkanlığına seçilmesidir. Bugüne kadar mesleğindeki başarı ve azmi inanıyorum ki federasyon başkalığında da artarak devam edecektir. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yıllardır aynı meslek grubunda, aynı haberlerde mücadeleyi veren kişileriz. Bu çerçevede Gazeteciler Cemiyeti’nin bizleri ziyareti akabinde bizlerde bugüne kadar cemiyetimizin hizmetlerinden memnunuz. Derneklerde, vakıflar basınla birlikte güçlenebilir. Bugün ki ziyaretiniz hem Gazeteciler Cemiyeti başkanı olmanız hem de uzun süredir bir dostluk içerisinde olmamızın büyük önemi var diye düşünüyorum. Federasyon ve Gazeteciler Cemiyeti arasında bir köprü oluşturmanın gayreti içerisinde olacağız. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.