8 Aralık 2023 Cuma

MHP KAÇEP’DEN BİR DİZİ ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP)’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın ve yönetimi nezaket ziyareti kapsamında Kayseri Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sibel Livdumlu’yu ziyaret etti. MHP’li kadınlar ardından bir dizi ziyaretle programlarını noktaladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP)’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın ve yönetimi, kurum ve kuruluşlara nezaket ziyareti kapsamında sürdürdükleri programlarında bu kez durakları Kayseri Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü oldu. İl Müdürü Sibel Livdumlu ile istişarelerde bulunan MHP’li kadınlar, sıfır atık ve karbon ayak izi konusunda ileriye dönük projeler planladı. MHP KAÇEP’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın, Kayseri Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sibel Livdumlu’ya Milliyetçi Hareket Partisi tarafından hazırlanan Türk Müziğinin Özel Sesleri kitabını hediye etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

MHP KAÇEP’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın, yönetimi, ve İlçe danışmanları ile birlikte MHP Bünyan KAÇEP İlçe Danışmanı Nagehan Altun’un ameliyat olan oğlu için Kayseri Şehir Hastanesi’ne giderek geçmiş olsun dileklerini iletti.

MHP’li kadınlar son olarak dün hayatını kaybeden MHP Kadın Kolları Eski Genel Başkanlarından Şennur Şenel’in ailesine de taziye ziyaretinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.