1 Aralık 2022 Perşembe

MHP KAYSERİ İL BAŞKANLIĞI İNCETOPRAK’A EMANET

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı’na İş insanı Adnan İncetoprak atandı.

Serkan Tok’un 22 Ağustos’ta görevden alınması sonrası Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı’na kimin getirileceği merak konusuydu. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Kayseri İl Başkanlığı, İş insanı Adnan İncetoprak’a emanet edildi. İncetoprak, bugün itibariyle görev yazısını aldı. İncetoprak’ı MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir ve MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy tebrik etti.

ADNAN İNCETOPRAK KİMDİR?

Adnan İncetoprak 1966 yılında Kayseri’de doğdu. Kayseri Lisesi’nden mezun olduktan sonra Erciyes Üniversitesi’nde Lisans eğitimini tamamladı. İncetoprak, 29 Ekim 2018 tarihinden bu yana Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanlığı görevini yürütüyor.

HABER: SERAP KAYHAN

2 Yorum

  1. ALLAH KOLAYLIK VERSİN İNŞALLAH BAŞKANIM

  2. Sn. başkanım öncelikle mübarek ramazan bayramınızı tebrik eder sağlık ve esenlikler dilerim ben özer korkutan engelli bir vatandaşım.sizden bir ricam olacak ne olur bana bir iş imkaninda yardımcı olursanız çok sevinirim sizi makamınıza gelmek ve sizinle tanışmak ıstiyorum bu isteğimi kırmazsınız inşllh. Biz engellilerde toplumun birer neferleriyiz ben kendi ayaklarım üstünde durup kendi paramı kendim kazanmak istiyorum.ne olur bana bir yardım elinizi uzatın.bana yardımcı olacağınıza canı gönülden inanıyorum saygılarımla. Tlf.5434421429

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.