24 Şubat 2024 Cumartesi

MHP KAYSERİ, TARİHİ MİTİNGE HAZIRLANIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 18 Eylül Pazar günü gerçekleştireceği Kayseri mitingi için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Kayseri mitingi için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. 18 Eylül Pazar günü Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşecek miting için MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İl Başkanı Adnan İncetoprak ve KAÇEP’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın çalışmalarını sürdürüyor. MHP’li Vekil Baki Ersoy, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile Kayserilileri mitinge davet ederek şu ifadelere yer verdi; “Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi’nin teşrifleriyle gerçekleşecek tarihi mitingimiz için çalışmalarımıza İl Başkanlığımızda devam ediyoruz. Sizleri de yüreklerimizi birleştirmek için aileniz ve tüm sevdiklerinizle 18 Eylül saat 16.00’da bekliyoruz.”

KAÇEP’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın ise; “Kıymetli Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in Kayseri’yi şereflendireceği 18 Eylül’de ‘2023’e doğru Aday Belli, Karar Net’ diye haykırdığımız kutlu davetimize Kayserimizin kıymetli hanımefendilerini ve tüm vatandaşlarımızı kucaklaşmaya Cumhuriyet Meydanı’na bekliyoruz. Türkiye’yi Kayseri’den sallayacağız!” dedi.

HABER: SERAP KAYHAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.