21 Mayıs 2022 Cumartesi

MHP KOCASİNAN’IN ÜYE SAYISI YÜZDE 100 ARTTI

Milliyetçi Hareket Partisi Kocasinan İlçe Teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak’ın katılımıyla istişare toplantısı yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, Bölge Başkanlıkları, Mahalle Başkanlıkları ve İlçe Yönetim Kurulu ile Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak’ın katılımıyla istişare toplantısı yapıldı. Başkan Doğan, 2021 yılına oranla üye sayılarında yüzde 100 artış olduğunu ifade ederek; “Milliyetçi Hareket Partisi Kocasinan İlçe Teşkilatı olarak İl Başkanımızın katılımıyla istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Geçen yıla oranla üye sayımızda yüzde 100 artış yaşandı. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak 2023 seçimlerine hazırlanıyoruz, önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmalar içinde planlamalarımızı yaptık. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Başta İl Başkanımız Adnan İncetoprak olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak’ta istişare toplantısında yaptığı konuşmada; “Kocasinan İlçe Başkanımız Hacı Ali Doğan Beyefendi’nin başkanlığında düzenlenen Kocasinan bölge ve mahalle başkanlarımızın katıldığı programda sıcak bir atmosferde sohbet etme imkanı bulduk. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda Kayseri il teşkilatları olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ev sahibi Kocasinan İlçe Başkanlığı’mıza ve katılan ülküdaşlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

HABER: SERAP KAYHAN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.