20 Haziran 2024 Perşembe

MHP’Lİ DÜZEN: “BÜNYAN’IN ULAŞIM SORUNUNU CUMHUR İTTİFAKI ÇÖZECEK”

MHP Bünyan İlçe Başkanı Tevfik Düzen, kent merkezi ile Bünyan arasındaki ulaşım sorununu, önümüzdeki süreçte Cumhur İttifakı kararlılığıyla çözüme kavuşturulacağını söyledi.

Bünyan’ın son yapılan yatırımlarla birlikte cazibe merkezi haline geldiğini belirten MHP Bünyan İlçe Başkanı Düzen, herkesi Bünyan’ı görmeye davet etti. “Kayserimizde yaşayan tüm hemşerilerimizi bir hafta sonu da olsa Bünyanımızı gezip görmeye davet ediyorum” diyen Düzen, yeni hayata geçirilen projeleri sıraladı. Düzen, “Öncelikle Bünyan yapmış olduğu son çalışmalarla ve dokunuşlarla birlikte Kayseri’nin gözbebeği olduğunu ispatladı. Kayseri’ye çok yakın olması sebebiyle yapılan son yatırımlarla, bildiğiniz üzere Bünyan Devlet Hastanesi Kayseri’nin de bir nevi bölge hastanesi niteliğini taşımakta. Onun akabinde kapalı semt pazar yerimiz, Kayabaşı ışıklandırma projemiz ve cam teras projeleriyle birlikte Bünyan adeta Kayseri’nin göz bebeği. Özellikle huzuru, tarihi, coğrafi konumu ve kültürüyle nefes alınabilecek bir ilçe. Bu sebeple Kayseri’mizde yaşayan tüm hemşerilerimizi bir hafta sonu da olsa Bünyan’ımızı gezip görmeye davet ediyorum” şeklinde konuştu.

 

ULAŞIM SORUNUNU CUMHUR İTTİFAKI ÇÖZECEK

 

Bünyan’daki ulaşım sisteminin günümüz koşullarına yakışmadığını belirten MHP İlçe Başkanı Düzen, şu anki ulaşım sürecinin ilçeye yakışmadığını söyledi. Bünyan’da 90’lı yıllarda büyük otobüs seferleriyle ulaşımın yapıldığını anımsatan Düzen, “Şu anki gelinen konumda mevcut sistem Bünyan’ın hem yapısıyla hem son zamanlardaki atılımıyla Bünyan’a yakışmadığını düşünüyorum. Ulaşım sorunun çözülmesi sadece Milliyetçi Hareket Partisi Bünyan İlçe Teşkilatının eğileceği bir konu değildir. Bünyan’da hem siyasi ilçe teşkilatlarımızın hem tüm idarecilerimizin konuya topyekûn ağırlık vererek bunun bir sorun olduğunu kabul ederek çözüme kavuşturabiliriz. İnanıyorum ki önümüzdeki süreçlerde Bünyan’ın ulaşım sürecini Cumhur İttifakı kararlılığıyla birlikte çözüme kavuşturacağız. Zaten İlçe Teşkilatımızın son 3 yıldır bu konuda çok ciddi çalışmaları ve girişimleri var. Çözüm önerilerimizi gerek İlçe Teşkilatımızın gerekse şahsi sosyal medya hesaplarımızdan vatandaşlarımıza ilettik. Ayrıca ilgili kurumlara da çözüm önerimizi ulaştırdık. Önümüzdeki süreçlerde Cumhur İttifakı kararlılığıyla bu sorunun da çözüme kavuşacağını ümit ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.