23 Mayıs 2024 Perşembe

OTO GALERİCİLER SİTESİ GENEL KURULA GİDİYOR

Kayseri Oto Galericiler Sitesi Başkanı Metin Tuzcuoğlu, Motorlu Araç Alım Satımcılar Dernek Başkanı Mustafa Yurdakul ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Kayseri Meydan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kürşat Açıkgöz’ü ziyaret etti. Ziyarette Mevcut yönetim ile derneğin uyumlu çalışmaya devam edeceği vurgulandı.

Kayseri Oto Galericiler Sitesi ve Kayseri Motorlu Araç Alım Satımcılar Derneği yöneticileri Kayseri Meydan Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette haber merkezimize yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Oto Galericiler Sitesi Başkanı Metin Tuzcuoğlu, 12 Ocak 2019’da genel kurul yapacaklarını ve yeniden aday olduklarını açıkladı. Kayseri Oto alım satım yapan esnafların yüzde 70’inin mesleki yeterlilik belgesini aldığını dile getiren Tuzcuoğlu, mesleklerinin statü kazandığını söyledi.

Kayseri Motorlu Araç Alım ve Satımcılar Dernek Başkanı Mustafa Yurdakul ise, site için çalıştıklarını dile getirerek, 200 esnaftan 150’sinin derneğe üye olduğunu belirtti. Yurdakul ayrıca, Türkiye’de önümüzdeki yıldan itibaren yetki belgesi olmayan esnafın alım satım yapamayacağını ifade etti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.