20 Ekim 2021 Çarşamba

SARIZ’A YENİ HİZMET BİNASI ÇOK YAKIŞACAK

Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak, Sarız için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Bayrak, son olarak ilçeye yeni yapılacak Sarız Belediye Hizmet Binası için İller Bankası Kayseri Bölge Müdürü Sönmez Ata ve beraberindeki teknik heyeti kabul etti.

Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak’ın göreve gelmesiyle Sarız’ın çehresi değişmeye devam ediyor. Başkan Bayrak, yoğun çalışmalarına ve projelerine bir yenisini daha ekleyerek Sarız Belediye Hizmet Binası için İller Bankası Kayseri Bölge Müdürü Sönmez Ata ve beraberindeki teknik heyeti kabul etti. Hizmet binasının içerisinde bulunan birimleri sıralayan Başkan Bayrak; “Yeni yapılacak hizmet binamızın içerisinde bodrum, zemin ve 2 normal kat, nikâh ve sergi salonu, meclis toplantı salonu ve idari birimler salonu olacak. Bu bina ilçemize çok yakışacak, şimdiden hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İller Bankası Kayseri Bölge Müdürü Sönmez Ata’ya el dokuma kilim hediye etti.

HABER: SERAP KAYHAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.