20 Haziran 2024 Perşembe

BAŞKAN YALÇIN, HUNAT TV’YE AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hunat TV’ye belediyenin projelerini ve bayrama özel açıklamalarda bulundu. Yalçın, 7 gün 24 saat öğrenciler için kurulacak olan kütüphaneyi Talas’a kazandıracaklarını söyledi.

‘Belediyecilik halkın, bölgede yaşayan insanların hayatını kolaylaştırma sanatıdır’ diyen Yalçın, bir çok projeleri olduğunu ve bu projelere yavaş yavaş başladıklarını ifade etti. Yalçın: “Yeni projemiz olan bizim için en güzel ve en önemli projelerden biri kütüphane projemizi hayata geçirmeye başladık. Kütüphane projemizi son yaptığımız meclis toplantısında meclis üyelerimizle onayını çıkarttık. Talas’ın girişinde bir bina kiraladık. Üniversitemizin öğrencilerinin en yoğun yaşadığı yer Talas’tır. Bizlerde burada öğrencilerimizi daha ileriye taşımak amacıyla 7 gün 24 saat açık bir kütüphaneyi Talas’a, Kayserimiz’e kazandıracağız. Bu müjdeyi de Hunat TV aracılığıyla değerli halkımızla paylaşmış olalım. En kısa sürede 7/24 açık kütüphanemizi Talas’a kazandıracağız” ifadelerini kullanırken sözlerine şu şekilde devam etti; “1 Nisan’dan itibaren belediyecilikte 24. yılımı çalışıyorum, bundan dolayı da bir yabancılık hissetmiyorum . Çok şükür Talas’ımız da şehrimizin en içten, en muhabbetli, en hareketli ilçesi olmaz özelliğne sahip. Şehrimizde bu kadar hareketli bir ilçe daha yok. Bilhassa akşamları insanların cafe, restourant ihtiyaçalarını karşılamak üzere 300’ün üzerindeki mekandan dolayı akşamları Talas’ımızın nüfusu 5 bin ila 10 bin arası artıyor” dedi.

Yalçın, Hunat  TV aracılığıyla bayram tebriklerini iletirken konuşmalarına şöyle devam etti;  “Siz ve ekibinizin ayrıca tüm müslüman aleminin şimdiden Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Hunat TV’ye yayın hayatında mutlu, sağlıklı, uzun ömürlü olmasını ve başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.