19 Nisan 2024 Cuma

YILIN ANTRENÖRÜ GÖKSEL CİNGÖZ SEÇİLDİ

Türkiye’de ring sporları alanında, antrenör ve sporcuların oylarıyla yılın en iyilerinin belirlendiği ‘Altın Yumruk Gala Gecesi’ ödül töreni  14 Ocak’ta İstanbul Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde yapıldı. Türkiye Muaythai Federasyonu Milli Takımlar Sportif Direktörü Göksel Cingöz katılımcıların oyları ile ‘Yılın Antrenörü’ seçildi.

Türkiye’de ring sporları alanında, antrenör ve sporcuların oylarıyla yılın en iyilerinin belirlendiği ‘Altın Yumruk Gala Gecesi’ ödül töreni  14 Ocak’ta İstanbul Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde yapıldı. Türkiye Muaythai Federasyonu Milli Takımlar Sportif Direktörü Göksel Cingöz katılımcıların oyları ile ‘Yılın Antrenörü’ seçildi. Cingöz ödülünü alırken yaptığı konuşmada, “Bu ödülü Yakın zamanda Vefat eden Trabzon Antrenörümüz Mustafa Durmuşoğlu’na ve Trafik kazasında vefat eden Antrenörümüz Hasan Karlı’ya Armağan ediyorum” dedi.

Muaythai Elit klasta ilk defa Dünya şampiyonu ve Avrupa şampiyonu dereceli sporcular çıkarmış olan Cingöz, göstermiş olduğu vefadan dolayı salonda büyük alkış aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.