23 Mayıs 2024 Perşembe

Başkan Hiçyılmaz: Törenimizde Kayseri’nin geleceği için atılacak adımlar konuşuldu

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, 19 Şubat Pazar günü gerçekleştirdikleri ‘Gelecek Kayseri’de’ ödül törenine katılan, başta Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki olmak üzere, herkese teşekkür etti. Hiçyılmaz, “Törenimizde Kayseri’nin geleceği için atılacak adımlar konuşuldu” dedi.
Törende Kayseri’ye katkı sağlayan kişi ve kuruluşların taltif edilmesi amacıyla ödüller verildiğinin altını çizen Hiçyılmaz, “Kayseri Ticaret Odası olarak, üyelerimizin şehrimize yapmış oldukları katkıların artması için gayret sarf ediyoruz. Bu nedenle de böyle bir ödül töreni düzenledik ve 30’a yakın kişi ve kuruma ödül takdim ettik. Kayseri’nin geleceği bakımından insanımızın yatırıma ve istihdama katkı sağlamaya özendirilmesi büyük önem arz etmektedir. Düzenlediğimiz gece ile bu anlamda üzerimize düşen görevi yerine getirmiş olduk. Bundan dolayı büyük bir mutluluk yaşıyoruz” şeklinde konuştu.
Hiçyılmaz, “Törenimizde, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki, Kayseri Valimiz Sayın Süleyman Kamçı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çelik birer konuşma yaparak, önemli mesajlar vermişlerdir. Törenimiz amacına ulaşmış ve Kayseri’nin marka değerinin yükselmesi anlamında şehir için yapılacaklar ve planlamalar konuşulmuştur” ifadelerini kullandı.
Gelecek Kayseri’de ödül törenine üyelerin katılımı yönünde mekânsal imkanların kısıtlı olmasından kaynaklı güçlükler yaşadıklarını da ifade eden Hiçyılmaz, “Törenimize katılamayan tüm üyelerimizin bizleri mazur göreceklerine ve anlayışla karşılayacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.