20 Haziran 2024 Perşembe

BAŞKAN İNCETOPRAK’TAN 99. YIL MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayarak, Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında şehitlere duyulan minneti dile getirdi. Cumhuriyetin tam bağımsızlığını vurgulayan Başkan İncetoprak; “Cumhuriyetimizin özgürce yaşatılmasına vesile olan şehitlerimize minnet borçlu olduğumuzu vurgulamak istiyorum. Tam bağımsız olmamızın teminatı olan Cumhuriyetimizin sahiplenmesi noktasında MHP olarak duruşumuz sonsuza kadar sürecektir. Cumhuriyetimizin 99. yıldönümünü ilk günkü heyecanı ile tekrar yaşamanın gururu içerisindeyiz. Bizlere düşen görev, başta Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk, büyük Türk ordusu ve aziz Türk Milletinin bizlere bıraktığı bu mirasa sahip çıkmaktır. Çünkü Cumhuriyet, muasır medeniyetler seviyesine ulaşmanın tek yoludur. Bağımsızlığı, ruhunun her noktasına işlemiş olan büyük Türk milleti, bu özelliğini kaybetmeden, kutlu miras Cumhuriyeti ilelebet yaşatacak ve büyütecektir. Bu duygu ve düşüncelerle başta Kurtuluş Savaşımızın eşsiz komutanı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, şanlı tarihimizin ölümsüz sembolleri olan aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.