23 Mayıs 2024 Perşembe

KAYSERİ’NİN SMA’LI EVLATLARINA DESTEKLER SÜRÜYOR

Kayseri’de Spinal Muskuler Atrofi (SMA) hastası Hasan Çınar Süyüm ve Melih Eymen Ceylan destekler devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri’de Spinal Muskuler Atrofi (SMA) hastası Hasan Çınar için sosyal medya hesabından canlı yayın gerçekleştirdi. Destek yayınına Gazeteciler Mustafa Bayram, Kürşat Açıkgöz, MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, MHP Kayseri Milletvekili aday adayı Serap Şule Kalın, ilçe belediye başkanları ve Kayserispor Başkanı Ali Çamlı gibi isimler katıldı. Yayına katılanlar, Hasan Çınar için başlatılan kampanyaya destek verdi.

Ali Çamlı 25 bin dolar destek verirken, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir ve Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak ise destekte bulunacağının sözünü verdi. Hasan Çınar böylece tedavi için istenen miktarın yüzde 92’sine ulaşmış oldu.

Yine MHP’li Vekil Ersoy, 18 Ocak Çarşamba saat 20:30’da ise yüzde 62’de olan Melih Eymen Ceylan için de canlı yayın gerçekleştirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.