20 Haziran 2024 Perşembe

KUMSMALL AVM’DE MOBİL EKİPLER AŞI YAPTI

Kayseri’de İl Sağlık Müdürlüğü tarafından AVM’lere kurulan sağlık ekipleri ile aşı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Aşı çalışmaları ülke genelinde olduğu gibi Kayseri’de de son hız devam ederken, son zamanlarda AVM’lere kurulan mobil sağlık ekipleri, risk oranının fazla olduğu AVM’lerde çalışanlara ve aşı olmak isteyen müşterilere aşılama çalışması yürütüyor.

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük karma AVM’si olan KUMSMALL’un müşterileri için sosyal mesafeye uygun ve AVM’lerde yaşanan risk durumunun burada olmamasına rağmen, çalışan personelin ayağına giderek mobil ekiplerle aşılama çalışması yaptıklarını dile getiren Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, çalışan personelle birlikte AVM içerisinde alışveriş için gelen müşterilerine de yoğun bir şekilde aşı yaptıklarını söyledi.

Çalışan AVM personelinin hastanelere aşı için gitmesine gerek kalmadan Sağlık Müdürlüğünün mobil ekiplerle KUMSMALL’a gelerek bu hizmeti kendilerine sunmuş olduklarından dolayı Sağlık İl Müdürü Ali Ramazan Benli ve sağlık ekiplerine teşekkür eden KUMSMALL AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Tarla, “Ülke ve tüm insanlık olarak bir an önce bu salgından kurtulabilmemiz için aşılanmaktan başka bir çaremizin olmadığını biliyoruz. En büyük dileğimiz, tüm insanlığı yaklaşık 1,5 yıl boyunca etkisi altına almış olan bu illetten bir an önce kurtulabilmemizdir” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.