8 Aralık 2023 Cuma

MHP KAÇEP KAYSERİ’DEN VALİ ÇİÇEK’E ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP)’ten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın ve yönetimi, KAÇEP İlçe danışmanları, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP)ten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın ve yönetimi, KAÇEP İlçe danışmanları, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Çiçek’e KAÇEP hakkında bilgi veren Başkan Kalın, Kayseri’de etkin çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Gökmen Çiçek ise kadınların nerede olursa olsun başarısız olma ihtimalinin olmadığını söyledi. Vali Çiçek, Afyonkarahisar’da yaptığı çalışmaları ve Kayseri’de gerçekleştireceği çalışmalardan bahsetti.


KAÇEP İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın, Vali Çiçek’e Milliyetçi Hareket Partisi Türk Müziğinin Özel Sesleri kitabı ve MHP KAÇEP Kayseri İl Başkanlığı tarafından hazırlanan MHP KAÇEP Sempozyumu kitabını hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.