20 Haziran 2024 Perşembe

MHP KAÇEP KAYSERİ’DEN VALİ ÇİÇEK’E ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP)’ten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın ve yönetimi, KAÇEP İlçe danışmanları, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP)ten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın ve yönetimi, KAÇEP İlçe danışmanları, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Çiçek’e KAÇEP hakkında bilgi veren Başkan Kalın, Kayseri’de etkin çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Gökmen Çiçek ise kadınların nerede olursa olsun başarısız olma ihtimalinin olmadığını söyledi. Vali Çiçek, Afyonkarahisar’da yaptığı çalışmaları ve Kayseri’de gerçekleştireceği çalışmalardan bahsetti.


KAÇEP İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın, Vali Çiçek’e Milliyetçi Hareket Partisi Türk Müziğinin Özel Sesleri kitabı ve MHP KAÇEP Kayseri İl Başkanlığı tarafından hazırlanan MHP KAÇEP Sempozyumu kitabını hediye etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.